fbpx
Home --> חדר בריחה לילדים

חדר בריחה לילדים

חדר בריחה לילדים ומשפחות הוא למעשה חדר בריחה המושתת על חידות ברמת קושי רגילה המאפשרות תקשורת ושיתוף פעולה בין ההורה לילד.

בחדר בריחה לילדים, החידות לרוב יהיו ממוקמות בגובה נמוך יחסית שמאפשר לילד לגשת בעצמו לחידות ולמשימות הפזורות בחדר.

חדר בריחה מחוז 13 – בהשראת “משחקי הרעב” – בו תיכנסו לשעה אחת לנעליהם של המורדים האמיצים ביותר ותעזרו למרד של מחוז 13 להשיג את ליבת הכוח – מקור אנרגיה שיכול להטות את הכף לטובת המרד ובזכותו ננצח את כוחות הקפיטול.

בחדר שלל משימות וחידות הפרוסות על חללים ענקיים המתאימים לקבוצות גדולות ולמשפחות.

בחדר הבריחה מחוז 13 רמת קושי מותאמת לילדים, למשחק מאתגר בשיתוף פעולה עם ההורים.

>>> להזמנות מחוז 13 <<<

חדר בריחה – קוואבנגה – גיבורים! אנחנו צריכים אתכם! הצבים בחופשת סקי ולא יספיקו להגיע בזמן כדי להציל את העולם מהטכנודרום שממש בקרוב יגיע ממימד X לעולמנו! האם תצליחו להציל את העולם?

קוואבנגה הוא חדר בריחה קומי, מאתגר מאוד ומהנה. בשיתוף פעולה פורה בין ההורים לילדים, בו הילדים יחפשו רמזים, ימצאו את הדרך לקשר בין חפצים בחדר כדי למצוא את הפיתרון, באתגר משפחתי משותף יצליחו להציל את העולם ולחמוך מהטכנודרום דקה לפני שהוא שוקע.

>>> להזמנת חדר קוואבנגה <<<

צוות המפעילים שלנו מיומן ומנוסה בהדרכת ילדים.

המפעילים יודעים להתחבר לצורך של הילדים בחדר הבריחה ולדבר איתם בשפה שלהם על מנת להנגיש את כל החידות והמשימות עבורם.

ניתן לערוך אירועים מיוחדים וימי הולדת במתחם Puzzles לכיתות של עד 30 ילדים בחדרי הבריחה מחוז 13 וקוואבנגה בחבילת יום הולדת מיוחדת לחגיגה המושלמת.

למידע נוסף לחצו כאן

חדר בריחה לילדים – שאלות ותשובות

לאילו גילאים מתאימים חדרי הבריחה?

חדרי הבריחה מחוז 13 וקוואבנגה מתאימים לילדים מגיל 8 ואילך. ילדים עד גיל 8 יכולים להשתתף במשחק בהרכב משפחתי וליהנות מהחוויה והאווירה אך ייתכן שלא יוכלו לקחת חלק בחלק מהחידות.

האם חדרי הבריחה מפחידים?

חדרי הבריחה שלנו מותאמים למשפחות וילדים ואינם מפחידים כלל, ללא רגעים של חושך מוחלט או מוזיקה דרמטית.

האם ניתן להכניס לחדר בריחה ילדים ללא ליווי מבוגר?

חדרי הבריחה מחוז 13 וקוואבנגה מותאמים לילדים בליווי מבוגרים. יחד עם זאת, צוות המפעילים המיומן שלנו יוכל להיכנס יחד עם הילדים לחדר ועזור להנגיש עבורם את החידות (בתיאום מראש ובתשלום), כך שאין חובה בליווי מבוגר.

כמה ילדים יכולים להיכנס לחדר בריחה?

חדר הבריחה מחוז 13 הוא מהגדולים בארץ ויכולים להיכנס ולשחק עד 15 ילדים בו זמנית בליווי אחד מצוות המפעילים שלנו.
לחדר בריחה לילדים –  קוואבנגה ניתן להיכנס עד 10 ילדים בליווי מפעיל מהצוות שלנו (לעיתים ניתן יותר בתיאום מראש).

האם ניתן לערוך אירועים בחדרי הבריחה?

בהחלט! במתחם Puzzles יש לנו חדר אירוח ענק ונוכל לארח בשמחה עד 30 ילדים.

צוות מפעילים של עד 4 מפעילים – בהתאם לגודל האירוע, יתפעל את האירוע וידאג שלא יחסר דבר ואתם ההורים לא תצטרכו לעשות שום דבר. אנחנו דואגים להכל – מהחטיפים והכיבוד קל בהתכנסות, בילוי של שעה בחדרי הבריחה יחד עם מפעילים מטעמנו שישימו את ילד יום ההולדת במרכז וידאגו לחוויה המושלמת של כל המוזמנים, ועד לארוחת פיצות ושתיה ושעה נוספת בחדר האירוח שלנו. לכם יישאר להביא רק עוגה.

הבלאגן נשאר אצלנו – החוויה נשארת איתכם!

למידע נוסף 
<< 
צרו קשר >>

ונשמח להתאים עבורכם את החבילה המושלמת!

טיפים להורים במשחק בחדר בריחה לילדים:

חדרי הבריחה מחוז 13 וקוואבנגה פעילים כבר מעל שנה וחצי והעניקו חוויה מהנה ומאתגרת למאות ילדים ומשפחות. עם הזמן אספנו כמה טיפים וכללים שכדאי ליישם בשילוב ילדים בחדר בריחה:

1. דאגו לזרימה של המשחק – אל תחששו לקחת רמזים. על מנת לשמור על חווית משחק מהנה עבור הילד יש לשמור על רמת עניין קבועה או עולה במהלך המשחק בחדר. צוות המפעילים שלנו ידע להמליץ לכם לקחת הכוונה בזמן המתאים באופן שיאפשר לכם יחד עם הילד להתקדם מעט לפתרון החידות ולשמור על זרימת במשחק.
2. סבלנות היא שם המשחק – חשוב לזכור, כשמגיעים עם ילדים לחדר בריחה שהחוויה היא שלהם והם ירצו לקחת חלק פעיל בפתרון החידות. לעיתים תגיעו לפיתרון החידה לפני שהילד יבין אותה בעצמו, כאן חשוב להיות סבלניים ולהגיש עבור הילדים את החידה  כך שיוכלו להגיע לפיתרון בעצמם בעזרתכם.

3. שמרו על עניין – כדאי מידי פעם להזכיר לילדים מה המשימה המרכזית וכמה הם התקדמו כדי להשלים אותה. לדוגמא: “חייבים למצוא את קפסולת המוטגן”, “בואו נמצא את ליבת הכוח”. כך תחברו את הילדים למשימה ותשמרו על עניין לאורך כל המשחק

4. הקשיבו לילדים – בחרתם חדר בריחה לילדים? זכרו לשתף אותם בפתרון החידות. גם אם אתם בטוחים שהבנתם את פתרון החידה ואתם יודעים בדיוק מה צריך לעשות, הקשיבו לרעיונות שהילדים מציעים ונסו אותם. לילדים יש חשיבה יצירתית ונבונה ולעיתים מצליחים “לחשוב מחוץ לקופסא” ולהגיע לפתרון אז שווה לנסות.

כתבו עלינו

 

מחוז 13 וקוואבנגה – חדרי בריחה מומלצים לילדים. ניתן לקרוא ביקורות בעמוד הפייסבוק שלנו.

מחוז 13 – כתבת ביקורת באתר לגדול

קוואבנגה
– כתבת ביקורת באתר לגדול

 

שינוי גודל גופנים